Trwa ładowanie strony
Kariera Dr Irena Eris,

Sales Support Specialist

Dr Irena Eris S.A. Export Piaseczno

Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie sprzedaży na rynkach zagranicznych poprzez działania back- office’ owe

  • Organizacja i realizacja zamówień dla klientów

  • Podtrzymywanie relacji biznesowych z klientami zagranicznymi

  • Przygotowywanie i aktualizacja ofert handlowych

  • Współpraca z działem obsługi klienta, zakupowym oraz innymi działami wewnątrz firmy.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość Excela

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i rosyjskiego

  • Nastawienie na współpracę i otwarta komunikacja

  • Świetna umiejętność organizacji

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie do karty sportowej

  • Zniżki na produkty i usługi firmowe

  • Praca w stabilnej firmie

  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów

  • Parking dla pracowników

  • Dofinansowanie do posiłków