Trwa ładowanie strony
Kariera Dr Irena Eris,

GRUPA DR IRENA ERIS

GRUPA DR IRENA ERIS

ZDOBYWAJ DOŚWIADCZENIE WŚRÓD PROFESJONALISTÓW I UCZ SIĘ OD NAJLEPSZYCH

Marka Dr Irena Eris nieprzerwanie od ponad 30 lat osiąga sukcesy nie tylko w Polsce, ale również za granicą, dzięki pasji i nieustannemu dążeniu do doskonałości. Nasz świat to nie tylko wysokiej jakości kosmetyki, ale także dopasowana do indywidualnych potrzeb profesjonalna pielęgnacja, którą uosabiają Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris funkcjonujące w całej Polsce oraz dbałość o zrównoważony wypoczynek, który zapewniają luksusowe Hotele SPA Dr Irena Eris – na Wzgórzach Dylewskich, w Krynicy-Zdroju i Polanicy-Zdroju.

Nie znalazłeś oferty dla siebie?

Zostaw swoje CV

Zapiszemy je w naszej bazie, do której sięgamy
w trakcie rekrutacji.

Prześlij swoje CV

Do jakich zespołów możesz dołączyć?

Recepcja

Dział ten w każdym z Hoteli liczy sobie kilkanaście osób.

Dział ten w każdym z Hoteli liczy sobie kilkanaście osób.

Pracują tu specjaliści i starsi specjaliści ds. relacji z Gośćmi oraz portierzy. Recepcja główna odpowiada za bieżącą obsługę Gości, ale również zapewnia komunikację i współpracę między działami hotelowymi.

Kosmetyczny Instytut

Jeden z głównych fundamentów Hoteli SPA Dr Irena Eris.

Jeden z głównych fundamentów Hoteli SPA Dr Irena Eris.

W każdym z naszych hoteli znajduje się Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris z kilkudziesięcioma nowocześnie wyposażonymi gabinetami. Zespół składa się ze specjalistów wellness, kosmetyczek, fizjoterapeutów, masażystów, fryzjerów, manicurzystek i pedicurzystek. Kosmetyczny Instytut jest czynny 7 dni w tygodniu od 9.00 do 21.00, do tych ram oraz do obłożenia w Hotelu dopasowywane są grafiki pracowników.

Centrum SPA

W hotelowych Centrach SPA Goście korzystają z basenów, kompleksu saun, jacuzzi, studia cardio i siłowni oraz zaplecza rekreacyjnego.

W hotelowych Centrach SPA Goście korzystają z basenów, kompleksu saun, jacuzzi, studia cardio i siłowni oraz zaplecza rekreacyjnego.

Pracują tu instruktorzy fitness, nordic walking, ratownicy, a także współpracujemy z instruktorami jogi itp. W Hotelu SPA na Wzgórzach Dylewskich zatrudniamy również instruktorów jazdy konnej.

Kuchnia

Jest częścią Działu Gastronomii.

Jest częścią Działu Gastronomii.

W każdym hotelu pracują: szef kuchni, zastępcy szefa kuchni, kucharze – szefowie zmian, kucharze, cukiernicy, liderzy śniadań czy stewardzi. Przeciętnie jest to zespół kilkudziesięcioosobowy w każdym z naszych Hoteli, a pracownicy mają w nim duże możliwości rozwoju zawodowego i awansu.

Restauracja

Wraz z barem i kawiarnią również należy do Działu Gastronomii.

Wraz z barem i kawiarnią również należy do Działu Gastronomii.

Tworzą go kelnerzy i barmani oraz liderzy. Praca w tym dziale wymaga wysokiej kultury osobistej i otwartości na ludzi, dając jednocześnie wiele satysfakcji. Wszystkie osoby w zespole, zanim zaczną bezpośrednią pracę z Gośćmi, przechodzą kilkutygodniowe wprowadzenie.

Służba Pięter

Jeden z fundamentów hotelarstwa.

Jeden z fundamentów hotelarstwa.

Jest to zwykle kilkudziesięcioosobowy zespół złożony z pokojowych i holowych, inspektorek pięter, obsługi minibarów oraz pracowników pralni. Pracownicy tego działu, którzy mają kontakt z Gośćmi, muszą znać, chociaż w podstawowym zakresie, jeden język obcy.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Co oferujemy?

Pracę w energicznym zespole, gdzie liczy się przede wszystkim Twój potencjał, inicjatywa i chęć uczenia się. Zdobyta wiedza i doświadczenie podniesie Twoje kompetencje w obszarze relacji z ludźmi, uważności na detale, wysokie poczucie smaku, piękna i elegancji. Wiedzę na temat standardów pięciogwiazdkowego hotelu działającego na światowym poziomie. Zdobyte doświadczenie zwiększy Twoje kwalifikacje.

Jak przebiega proces rekrutacji?

Sprawdzasz nasze oferty pracy bądź informacje o działach, które Cię interesują. Wysyłasz do nas swoje CV. Analizujemy Twoją aplikację. Dzwonimy do wybranych osób i przeprowadzamy wstępną, krótką rozmowę, by uzupełnić informacje zawarte w CV albo od razu zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne. Spotykamy się na pierwszej rozmowie, którą prowadzi osoba odpowiadająca za rekrutację lub kierownik danego działu. W zależności od stanowiska i działu spotykamy się również na drugiej rozmowie. Informujemy o naszej decyzji telefonicznie albo mailowo.

Kto może dołączyć do zespołu pracowników Hoteli?

Nie boimy się dawać szansy ludziom młodym bez kierunkowego wykształcenia czy doświadczenia w hotelarstwie. Po wielu latach działalności w branży, jesteśmy w stanie przekazać naszą wizję, nauczyć standardów i zawodu każdego, kto ma predyspozycje i pragnie związać się z nami na dłużej. Koniecznym warunkiem jest jednak otwartość, chęć i motywacja przyszłego pracownika.

Czy poszukujemy pracowników tylko z najbliższej okolicy?

W naszych Hotelach pracują osoby z całej Polski i z zagranicy. Często też nasi pracownicy migrują pomiędzy hotelami, nawet z całymi rodzinami. Dla nas jest to powód do dumy i radości, bo jest to najlepsza rekomendacja dla nas jako miejsca, w którym ludzie chcą pracować i się rozwijać.

Czy w Hotelu prowadzone są praktyki i staże?

Tak, w każdym z naszych Hoteli prowadzimy programy praktyk i staży.

Jakie kompetencje są wymagane?

W większości działów wymagamy minimum podstawowej znajomości języka angielskiego, dodatkowym atutem jest posługiwanie się językiem niemieckim. Niesłychanie ważną cechą jest wysoka kultura osobista u naszych pracowników.

Czy szukamy pracowników sezonowych, czy na stałe?

Zatrudniając nowych pracowników, zwykle zaczynamy od okresu próbnego. Docelowo podpisujemy z pracownikami umowy o pracę na pełny etat, na czas nieokreślony. To bardzo ważne zarówno dla zatrudnionych osób, jak i dla nas, jako pracodawcy. Współpracujemy również z osobami mogącymi dołączyć do nas jedynie czasowo, w tzw. wysokim sezonie.

Ile zarabiają pracownicy Hoteli SPA Dr Irena Eris?

Wynagrodzenie zatrudnionych osób w Hotelach SPA jest składową kilku kwot. Oprócz wynagrodzenia podstawowego nasi pracownicy otrzymują dodatkowe - premiowe lub prowizyjne - w zależności od działu, w którym pracują.

Na co mogą liczyć pracownicy Hotelu poza wynagrodzeniem?

Naszym pracownikom oferujemy świadczenia socjalne, dofinansowanie obiadów, prywatną opiekę medyczną, zniżki na kosmetyki firmowe, szkolenia profesjonalne i rozwojowe. Pracownicy mogą wziąć udział w rozgrywkach sportowych, spotkaniach integracyjnych, wewnętrznych programach typu „Poznaj nasze Hotele” Pracownicy nie muszą troszczyć się o strój do pracy – dostają eleganckie ubranie służbowe, którego pranie i prasowanie mają zapewnione. Ponadto pracownicy mają możliwość awansu. Taką szansę ma każdy pracownik.

Jaki jest system godzinowy pracy. Czy pracownicy mają wpływ na ustalenie godzin pracy?

Godziny pracy zależą od działu na przykład pokojowe pracują w godz. 9.00 - 17.00 i zazwyczaj cztery razy w miesiącu mają dwunastogodzinny dyżur. Staramy się w miarę możliwości brać pod uwagę sugestie pracowników przy układaniu grafiku pracy.

Co to oznacza w praktyce dla pracowników, że Hotele SPA Dr Irena Eris, to część większej grupy hotelowo-kosmetycznej?

To możliwość rozwoju zawodowego w ramach cieszącej się prestiżem marki Dr Irena Eris. To szansa na zdobycie wiedzy, ale też możliwość awansu nie tylko w jednym Hotelu, ale także w ramach pozostałych obiektów działających pod naszą marką. Grupa Dr Irena Eris to prawie 1000 pracowników. To trzy Hotele Spa Dr Irena Eris, Laboratorium Kosmetyczne w Piasecznie oraz ogólnopolska sieć Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris.

 

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij