Trwa ładowanie strony
Kariera Dr Irena Eris,

Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris

Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris

Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris posiadają dwudziestoletnie doświadczenie w tworzeniu i rozwijaniu sieci gabinetów kosmetycznych. Obecnie funkcjonuje ponad dwadzieścia placówek rozmieszczonych w całej Polsce.

W Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris realizowana jest filozofia indywidualnego podejścia do klienta. W ekskluzywnie wyposażonych gabinetach wykonywane są zabiegi kosmetyczne, konsultacje i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz manicure i pedicure. Bogaty program pielęgnacyjny dostosowany został do różnorodnych potrzeb. Jest stale wzbogacany o nowe atrakcyjne zabiegi, wykorzystujące aktualną wiedzę i nowoczesny sprzęt kosmetyczny Hi-Tech. Dbamy, aby nasza oferta zawsze odpowiadała światowym standardom i trendom.

Nie znalazłeś oferty dla siebie?

Zostaw swoje CV

Zapiszemy je w naszej bazie, do której sięgamy
w trakcie rekrutacji.

Prześlij swoje CV

Dołącz do naszego zespołu

Troska o każdy szczegół, począwszy od wystroju i wyposażenia, aż po podejście do klienta,  sprawia, że wizyta w Instytucie gwarantuje pełen komfort i poczucie pełnego relaksu. Nasi eksperci stale podnoszą swoje kwalifikacje, dzięki czemu proponujemy klientom wyselekcjonowane, nowoczesne i skuteczne zabiegi pozwalające poprawić urodę i odkrywać wewnętrzne piękno.

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij