Trwa ładowanie strony
Kariera Dr Irena Eris,


Dr Irena Eris


Dr Irena Eris

Dr Irena Eris jest jednym z najbardziej znanych polskich producentów kosmetyków pielęgnacyjnych. Firma powstała w 1983 roku i obecnie jest wiodącym polskim producentem kosmetyków, wykorzystującym najnowsze osiągnięcia technologiczne oraz prowadzącym innowacyjne badania naukowe we własnym ośrodku naukowym – Centrum Naukowo – Badawczym Dr Irena Eris.

Nie znalazłeś oferty dla siebie?

Zostaw swoje CV

Zapiszemy je w naszej bazie, do której sięgamy
w trakcie rekrutacji.

Prześlij swoje CV

Nasze wartości

Marki

Wizerunek firmy i marek jest dla nas rzeczą nadrzędną. Nasze marki oferujące produkty najwyższej jakości, dopasowane do danego segmentu rynku, są naszą największą wartością.

Ludzie

Dbamy o ludzi. Stawiamy na ludzi kreatywnych, działających efektywnie, kierujących się w pracy zarówno intuicją jak też wiedzą i doświadczeniem. Ludzi, którzy utożsamiają się z firmą. Stawiamy na współpracę, bo tylko dzięki wspólnemu wysiłkowi osiągniemy nasze cele.

Tradycja

Szanujemy tradycję, dzięki której nasza firma ma duszę.

Dołącz do naszego zespołu

Bazując na kreatywności, odwadze i poczuciu piękna już od ponad 30 lat tworzymy świat kosmetyków najlepszej jakości. Jest to możliwe tylko dzięki wyjątkowym ludziom pracującym w zgranych zespołach. Poprzez swoje zaangażowanie nasi pracownicy stają się ambasadorami innowacyjnych koncepcji wdrażanych w każdym obszarze naszej firmy.

Zapraszamy do podjęcia wyzwania i pracy w Dr Irena Eris – wyjątkowym miejscu, pełnym różnorodnych marek i inspirujących Ludzi!

Co oferujemy

Rzeczywisty wpływ na doskonalenie procesu powstawania naszych kosmetyków

Pracę w kreatywnym środowisku i szkolenia rozwojowe

Opiekę medyczną, kartę Multisport i wiele innych

Bufet ze smacznym domowym jedzeniem oraz dofinansowanie do posiłków

Do jakich zespołów możesz dołączyć?

Marketing

Marketing kreuje zmiany, z którymi mierzy się Pion Sprzedaży. Marketing w naszej firmie to fascynujący świat,  w którego centrum znajduje się Konsument. Odkrycie jego potrzeb, motywacji, sposobu myślenia pozwala nam tworzyć rzeczy przełomowe. A to sp...

Marketing kreuje zmiany, z którymi mierzy się Pion Sprzedaży. Marketing w naszej firmie to fascynujący świat,  w którego centrum znajduje się Konsument. Odkrycie jego potrzeb, motywacji, sposobu myślenia pozwala nam tworzyć rzeczy przełomowe. A to sprawia, że osiągamy prawdziwą przewagę nad konkurencją, którą szanujemy ale idziemy swoją drogą.

Dla nas marketing to kreowanie rzeczy niemożliwych, to stawianie sobie coraz większych wyzwań. Marketing to też umiejętność przekazania wartości, które jeśli są prawdziwe i szczere budują silne, trwałe i wiarygodne marki. Marki uwielbiane przez konsumentów. Nasze marki.

Jeśli jesteś maksymalistą, dążącym do najambitniejszych celów, multitasking nie jest Ci obcy, wymyślanie i fantazjowanie jest Twoim chlebem powszednim, a do tego czujesz w sobie moc Superbohatera – dołącz do nas! :-)

Sprzedaż

Praca w Pionie Sprzedaży to nieustanna zmiana, olbrzymia dynamika i różnorodność wyzwań. U nas nie ma nudy, ani łatwych, przewidywalnych czy powtarzalnych zadań.

Praca w Pionie Sprzedaży to nieustanna zmiana, olbrzymia dynamika i różnorodność wyzwań. U nas nie ma nudy, ani łatwych, przewidywalnych czy powtarzalnych zadań.

Prawdziwą próbą sił jest nadążenie za działaniami klientów i sprostanie oczekiwaniom konsumentów. Ta praca przypomina bieg na długim dystansie, w którym wiele zależy od Ciebie. W dziale handlowym  przydają się cechy takie jak: wiara w sukces, wytrwałość, konsekwencja, przewidywalność następstw podejmowanych decyzji, umiejętność patrzenia do przodu, budowania relacji z klientem zewnętrznym i wewnętrznym.
W Sprzedaży masz wpływ na zmianę, jesteś sprawczy i dużo, choć nie wszystko, zależy od Ciebie. Możesz poczuć olbrzymią satysfakcję z  tego co robisz  i jakie to przynosi wyniki.
Pozdrowienia z Pionu Sprzedaży!

 

Nasz Pion Sprzedaży to:
 

 • Rynek Farmaceutyczny (sprzedaż poprzez apteki)
 • Rynek Nowoczesny (współpraca z sieciami handlowymi)
 • Rynek Tradycyjny (współpraca z dystrybutorami)

Rynki międzynarodowe

Jeśli paszport masz zawsze przy sobie, wśród Twoich ulubionych filmów jest “Up in the air”, kolumbowanie jest bliskie Twojej filozofii życiowej, nie boisz się nieznanego, język polski i język ciała nie są jednymi którymi władasz, motywują Cię nowe wy...

Jeśli paszport masz zawsze przy sobie, wśród Twoich ulubionych filmów jest “Up in the air”, kolumbowanie jest bliskie Twojej filozofii życiowej, nie boisz się nieznanego, język polski i język ciała nie są jednymi którymi władasz, motywują Cię nowe wyzwania i praca z ludźmi to nasz Pion Rynków Międzynarodowych jest prawdopodobnie najlepszym miejscem dla Ciebie!

Tu nie ma rutynowego dnia pracy i powtarzalnych projektów. Praca u nas to ciągła eksploracja nowych możliwości i odpowiadanie na różnorodne potrzeby pielęgnacyjne klientek i klientów na ponad 50-ciu różnych rynkach na całym świecie. W pracy przydadzą Ci się: pasja w działaniu, wrażliwość na kulturową odmienność, determinacja w dążeniu do celu, otwartość na niestandardowe działania, chęć zdrowej rywalizacji i umiejętność pracy w zespole.

Od słowa satysfakcja wolimy inspiracja. Bo czy to nie inspirujące gdy Twoim polem działania może być cały świat? :-)

Badania i Rozwój

Badania i Rozwój to jedna z ważniejszych części firmy. W nasze DNA wpisana jest innowacyjność, dlatego pomysłowość i niestandardowość to główne cechy pracowników BiR.

Badania i Rozwój to jedna z ważniejszych części firmy. W nasze DNA wpisana jest innowacyjność, dlatego pomysłowość i niestandardowość to główne cechy pracowników BiR.

Biolodzy, Chemicy, Farmaceuci, Inżynierowie i wielu innych specjalistów tworzy u nas naukę przez duże „N”, która przekładana jest na najwyższej jakości kosmetyki. Nasz zespół wyznacza kierunki i trendy współczesnej, światowej kosmetologii - w naszym dorobku mamy własne patenty, nasi naukowcy są prelegentami międzynarodowych konferencji,  a nasze wyniki badań i ekspertyzy publikowane są w najlepszej prasie naukowej. Jako jedyna firma kosmetyczna w Polsce i zarazem jedna z nielicznych w Europie możemy się pochwalić własnym Centrum Naukowo-Badawczym, w którym prowadzimy zaawansowane badania na komórkach i modelach skóry.

Nasz Pion Badań i Rozwoju to:

 • Pracownia Projektowa, w której powstają koncepty wizualne
 • Dział Technologiczno-Wdrożeniowy, gdzie tworzymy receptury nowych kosmetyków
 • Centrum Naukowo-Badawcze, w którym wykonujemy badania na modelach skóry (in vitro) oraz na skórze probantek (in vivo)
 • Dział Rozwoju Opakowań, w którym weryfikujemy dostępne na rynku opakowania pod wieloma względami: funkcjonalności, kompatybilności z masą, itp.

Fabryka

Fabryka jest sercem organizacji. To właśnie w tym miejscu powstają nasze kosmetyki – kremy, balsamy, żele, peelingi oraz wiele innych. Pion fabryki czuwa nad procesem wytwarzania produktów począwszy od kompletowania niezbędnych składników, aż po pako...

Fabryka jest sercem organizacji. To właśnie w tym miejscu powstają nasze kosmetyki – kremy, balsamy, żele, peelingi oraz wiele innych. Pion fabryki czuwa nad procesem wytwarzania produktów począwszy od kompletowania niezbędnych składników, aż po pakowanie gotowego kosmetyku.

Nieustannie doskonalimy naszą pracę. To tutaj wdrażamy metody innowacyjnego zarządzani produkcją - Lean Manufacturing  oraz Kaizen.

W naszej Fabryce możesz rozwijać się w obszarach takich jak:

 • Konfekcjonowanie

 • Produkcja Mas Kosmetycznych

 • Magazyny

 • Inżynieria Produkcji

 • Utrzymanie ruchu maszyn produkcyjnych

 • Infrastruktura

 • Łańcuch Dostaw

Finanse

W naszej firmie Pion Finansów i Infrastruktury tworzą cztery ściśle współpracujące ze sobą zespoły: Księgowości i Controllingu oraz Informatyki i Infrastruktury Technicznej.

W naszej firmie Pion Finansów i Infrastruktury tworzą cztery ściśle współpracujące ze sobą zespoły: Księgowości i Controllingu oraz Informatyki i Infrastruktury Technicznej.

Na co dzień wspieramy kierownictwo naszej firmy wiarygodną i rzetelną analizą, tak aby mogło podejmować najlepsze biznesowe decyzje. Dbamy też o majątek naszej firmy poprzez utrzymywanie wysokiej płynności finansowej, osiąganie zaplanowanych wyników, zapewnienie finansowania inwestycji oraz bezpieczeństwo i właściwe wykorzystanie naszych środków trwałych. Współpracujemy ściśle z największymi bankami, renomowanymi zewnętrznymi audytorami oraz doradcami z najlepszych firm consultingowych.

Swoją pracę wykonujemy przy wykorzystaniu zaawansowanych narzędzi IT. Wdrażamy zarówno sprawdzone systemy międzynarodowych dostawców, jak i sami kreujemy nowe narzędzia informatyczne.

Nasz zespół, to mieszanka młodości i doświadczenia, to ludzie z pasją, kreatywni i lubiący swoją pracę. Każdego dnia rozwijamy się, pogłębiamy swoją wiedzę pracując w gronie ludzi kompetentnych, współdziałających ze sobą i co równie ważne – będących przyjaciółmi.

Wiedza, kompetencja, współpraca i Duch Zespołu - to cechy, które nas wyróżniają.

IT

IT zapewnia płynny „krwiobieg informacji” – obsługuje praktycznie wszystkie procesy operacyjne oraz dostarcza informacji do analizy zarządczej. Wszystko to musi odbywać się szybko i bezpiecznie.

IT zapewnia płynny „krwiobieg informacji” – obsługuje praktycznie wszystkie procesy operacyjne oraz dostarcza informacji do analizy zarządczej. Wszystko to musi odbywać się szybko i bezpiecznie.

Nasz zespół wspiera codzienną operacyjną działalność zintegrowanego systemu zarządzania przedsiębiorstwem klasy ERP, a także uczestniczy w pracach rozwojowych nad nowymi aplikacjami. W pracy używamy narzędzi największych firm m.in. Microsoft, Infor oraz IBM. Regularnie podnosząc poziom wiedzy z zakresu IT – albo przez współpracę z doświadczonymi kolegami albo poprzez system szkoleń i dokształcania.

 

Łańcuch Dostaw

To my dbamy o to, aby towar był zgodny z zamówieniem i docierał w odpowiednie miejsce w odpowiednim czasie.

To my dbamy o to, aby towar był zgodny z zamówieniem i docierał w odpowiednie miejsce w odpowiednim czasie.

W naszym dziale zajmujemy się prognozowaniem popytu na nasze produkty, tworzeniem optymalnego planu produkcji a także przygotowaniem i dostarczeniem zamówień. W tak różnorodnym dziale niezwykle ważną kompetencją jest współpraca, bo to dzięki grze zespołowej cały proces idzie sprawnie do przodu!

Łańcuch Dostaw to obszary takie jak:

 • Prognozowanie Sprzedaży
 • Planowanie
 • Zakupy
 • Biuro Obsługi Klienta

Dział Zarządzania Jakością

W Dziale Zarządzania Jakością dbamy o potwierdzenie wartości dostarczanych surowców i opakowań. Zajmujemy się także ochroną środowiska. W obszarze procesów, wdrażamy nowe systemy zarządzania, a później dbamy o zapewnienie ustalonych standardów.

W Dziale Zarządzania Jakością dbamy o potwierdzenie wartości dostarczanych surowców i opakowań. Zajmujemy się także ochroną środowiska. W obszarze procesów, wdrażamy nowe systemy zarządzania, a później dbamy o zapewnienie ustalonych standardów.

Pracując tutaj mamy możliwość poznania i zrozumienia szeregu wymagań prawnych dot. kosmetyków, wyrobów medycznych i ochrony środowiska.  Wspieramy wdrażanie nowych koncepcji oraz mamy realny wpływ na ważne firmowe procesy dotyczące zarządzania jakością.

Działamy razem a naszym priorytetem jest ciągłe doskonalenie jakości produktów, które z satysfakcją stosują nasi Klienci.

Posiadamy cztery systemy zarządzania jakością: ISO 9001 Systemy Zarządzania Jakością; ISO 14001 Systemy Zarządzania Środowiskowego; ISO 22716 Kosmetyki. Dobre Praktyki Produkcji (GMP); ISO 13485 Wyroby medyczne.

Dział Komunikacji

Cenimy wysoką jakość pracy, perfekcję i profesjonalizm. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Cenimy wysoką jakość pracy, perfekcję i profesjonalizm. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Wzmacniamy i integrujemy działania komunikacyjne całej firmy. Utrzymujemy i budujemy relacje z mediami. Stoimy na straży luksusowego wizerunku marki Dr Irena Eris. Wydajemy magazyn Sense of Beauty i prężnie działamy online. Dbamy o detale, które sprawiają, że holistyczny świat nie ma sobie równych. Potrafimy dzielić się doświadczeniem i nie ustajemy w zdobywaniu nowej wiedzy. Wytyczamy nowe obszary w świecie PR, propagując innowacyjne podejście do komunikacji. Świat idzie do przodu, a my chcemy być o krok przed nim!

HR

Czym jest praca w naszym HRze? Hmmm… łatwiej byłoby powiedzieć czym nie jest :) Nasz HR to - ujmując obrazowo – dość pojemny worek, mieszczący wiele zróżnicowanych specjalizacji, umiejętności, predyspozycji.

Czym jest praca w naszym HRze? Hmmm… łatwiej byłoby powiedzieć czym nie jest :) Nasz HR to - ujmując obrazowo – dość pojemny worek, mieszczący wiele zróżnicowanych specjalizacji, umiejętności, predyspozycji.

Pracownicy działu personalnego to po trosze ekonomiści, analizujący siatki wynagrodzeń i tworzący listy płac (Specjalista ds. Płac), archiwiści czuwający nad dokumentacją pracowników (Specjalista ds. Kadr), prawnicy wtajemniczeni w arkana regulacji kodeksowych (Specjalista ds. Personalnych) czy agenci od akcji specjalnych (Specjalista ds. BHP). W naszym gronie są też HR Biznes Partnerzy wcielający się w rolę zarówno detektywów tropiących prawdę (procesy rekrutacyjne), psychologów w służbie motywacji i aktywacji zawodowej (systemy motywacyjne, ścieżki karier) czy mediatorów łagodzących konflikty. W naszym dziale zajmujemy się też pracą u podstaw (Specjalista ds. Szkoleń), jednakże – w przeciwieństwie do Siłaczki Żeromskiego – odnotowujemy doskonałe rezultaty ;-). 

Podsumowując – pracownicy naszego Działu Personalnego są jak wybitni sportowcy: wyspecjalizowani w żonglerce (zadania, wyzwania, priorytety), wytrwali w dążeniu do celu i wzbudzający podziw otoczenia, bo wciąż robią to, co inni określają mianem niemożliwego!

Podejmiesz wyzwanie? Staniesz z nami na podium?

Jak przebiega proces rekrutacji?

1

Sprawdź aktualne oferty pracy

2

Wyślij swoje CV na wybrane stanowisko

3

My przeanalizujemy Twoją aplikację

4

Wybrane osoby zaprosimy na spotkania rekrutacyjne

5

Informujemy o naszej decyzji

6

Witamy w Zespole ! :-)

Program stażowy - Laboratorium Talentów

Szansą ku temu jest udział w 2-letnim programie stażowym. Jest on skierowany do absolwentów (max. 4 lata po zakończeniu nauki) lub studentów ostatnich lat. Program zapewnia zdobycie doświadczenia w obszarach takich jak: Marketing, Sprzedaż, Rynki Międzynarodowe, Finanse, IT, Badania i Rozwój, Fabryka, Zarządzanie Jakością, HR. Jest to okazja do zaprezentowania swojego potencjału oraz rozwinięcia skrzydeł w obszarze, który Cię interesuje. Jak co roku poszukujemy ambitnych i pełnych entuzjazmu osób, które wierzą we własne możliwości.

Więcej informacji

Poznaj ścieżki zawodowe naszych stażystów:

Adrian Dykty

Obecnie Kierownik ds. Kluczowych Klientów

O Laboratorium Talentów dowiedziałem się jeszcze w trakcie studiów, kiedy czynnie działałem w organizacji studenckiej. Dla osoby, która nie do końca miała jasno sprecyzowane oczekiwania względem obszaru, w którym chce się rozwijać w przyszłości, założenia tego programu wydały się interesujące. Nie zawahałem się i wysłałem aplikację.

Swoją przygodę w organizacji rozpocząłem w Dziale Sprzedaży, wśród osób pozytywnie zdeterminowanych, doświadczonych i przede wszystkim chcących podzielić się swoją ogromną wiedzą. Dzięki współpracy z Kierownikami ds. Kluczowych Klientów poznałem jak działa proces sprzedaży, nie tylko od strony merytorycznej. Po wdrożeniu w tematy związane ze sprzedażą, miałem okazję spróbować swoich sił, przejmując co raz to bardziej wymagające tematy oraz prowadząc swoje projekty. Nauczyłem się współpracy z klientem, negocjacji oraz tego, co znaczy podejmowanie trafnych decyzji w bardzo dynamicznym środowisku. Po kilkunastu intensywnych miesiącach w Laboratorium Talentów dowiedziałem się, że sprzedaż to obszar, w którym chce się rozwijać i tak rozpocząłem pracę jako Młodszy Kierownik ds. Kluczowych Klientów.

Oprócz bardzo cennego doświadczenia, które zdobyłem w trakcie Laboratorium Talentów, poznałem ludzi, którzy podchodzą do swojej pracy z pasją i zaangażowaniem. Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris tworzy zespół fantastycznych osób, od których każdego dnia uczę się czegoś nowego.

Dziś jestem Kierownikiem ds. Kluczowych Klientów i jestem przekonany, że gdyby nie Laboratorium Talentów, nie byłby w tym miejscu, w którym jestem teraz. Przede mną ambitne cele i kolejne wyzwania.

Zapytaj o staż

Praktyki zawodowe

Uczestnicy programu mają możliwość skonfrontowania wiedzy pozyskanej podczas studiów z doświadczeniem praktycznym, zdobycia dodatkowych kwalifikacji, poznania procesów biznesowych firmy, a co najważniejsze – odkrycia swojej zawodowej pasji. W ciągu roku przyjmujemy około 60 praktykantów, głównie do obszarów takich jak: Dział Technologiczno-Wdrożeniowy czy Dział Zarządzania Jakością.

Podczas praktyk mogłam w każdej sytuacji poprosić o pomoc pracowników. Zaangażowanie innych w moją naukę było godne podziwu. Dziękuję że mogłam się tyle nauczyć, tak dużo zobaczyć i dowiedzieć

Praktykant 2017, Praktyki w dziale Kontroli Jakości

Najbardziej podobało mi się traktowanie praktykanta jako członka zespołu, który bierze udział w wykonywanych zadaniach i projektach. Poza tym praca w dobrze wyposażonym laboratorium oraz możliwość tworzenia mas kosmetycznych.

Praktykant 2017, Praktyki w Centrum Naukowo-Badawczym

Rekrutacja na praktyki 2022

Wznawiamy rekrutację na Praktyki i Staże 2023

 

REKRUTACJA W 5 KROKACH:

Wysyłasz do nas swoje zgłoszenie na praktyki 

Analizujemy nadsyłane aplikacje i na tej podstawie wybieramy kandydatów do rozmów kwalifikacyjnych 

Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami zapraszając ich na rozmowę rekrutacyjną

Przeprowadzamy rozmowy i wybieramy praktykantów 

Podpisujemy umowę z uczelnią praktykanta i rozpoczynamy praktykę

Nabór trwa 

Jeżeli jesteś zainteresowany/-a praktykami

APLIKUJ

 

Masz więcej pytań?

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij