Trwa ładowanie strony
Kariera Dr Irena Eris,

MANIKIURZYSTKA (Siedlce)

Kosmetyczny Instytyt Dr Irena Eris SIEDLCE

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Poszukujemy osoby z dyplomem ukończenia studiów wyższych na kierunku Kosmetologia lub z dyplomem 2-letniej szkoły kosmetycznej nadającej tytuł Technika Usług Kosmetycznych lub kurs manicure potwierdzony certyfikatem. 

Oferujemy: pracę w renomowanym miejscu, możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji, atrakcyjne warunki pracy.

Oczekujemy:

  • wykształcenia kierunkowego,
  • praktyki w zawodzie,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • punktualności, uprzejmości, lojalności, zaangażowania, dyspozycyjności,
  • umiejętności pracy w zespole i otwartości na oczekiwania klientów,
  • gotowości do szkoleń i dyspozycyjności czasowej,
  • umiejętności sprzedażowych.

Współadministratorami danych osobowych są Dr Irena Eris S.A., ul. Armii Krajowej 12, 05-500 Piaseczno, adres e-mail: biuro.instytuty@drirenaeris.com oraz Eastern Creative Group Sp. z o.o. Sp. Komandytowa, ul. Piłsudskiego 20  08-110 Siedlce, siedlce@instytut.drirenaeris.com         

Podanie moich danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy).
Dane będą przechowywane do czasu wycofania przeze mnie zgody na przetwarzanie danych osobowych lub przez okres 36 miesięcy od czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego.
Przysługuje mi prawo do żądania dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia.
Przysługuje mi prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Współadministratorów, określonego szczegółowo w pkt. 1, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Przysługuje mi prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych w celach marketingowych.
W związku z tym, że wyraziłem/am zgodę na przetwarzanie danych osobowych mogę kontaktować się bezpośrednio z Inspektorem Ochrony Danych we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem moich danych osobowych, pod adresem e-mail: iod@drirenaeris.com

.

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij