Trwa ładowanie strony
Kariera Dr Irena Eris,

RECEPCJONISTKA (Warszawa - Nowe Miasto)

Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris Warszawa - Nowe Miasto

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris, poszukuje kandydatki do pracy na stanowisko: Recepcjonistka

Miejsce pracy: Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris w Warszawie, Nowe Miasto

Oferujemy:

  • ciekawą pracę na cały etat w renomowanym miejscu
  • pracę w prestiżowym miejscu i w miłej atmosferze 
  • szkolenia zawodowe

Poszukujemy osoby:

- o wysokiej kulturze osobistej, uprzejmej i dyskretnej 

- zorientowanej na klienta

- umiejącej pracować w zespole

- bezkonfliktowej

- zaangażowanej

- otwartej na szkolenia 

Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta oraz urządzeń związanych z pracą na recepcji (m.in. kasy fiskalnej, terminala płatniczego).

 

Współadministratorami danych osobowych są Dr Irena Eris S..A , ul. Armii Krajowej 12, 05-500 Piaseczno, adres e-mail: biuro.instytuty@drirenaeris.com oraz Małgorzata Trybulska Instytut  ul. Freta 41/43; 00-227 Warszawa, m.trybulska@gmail.com. 

  1. Podanie moich danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy).
  2. Dane będą przechowywane do czasu wycofania przeze mnie zgody na przetwarzanie danych osobowych lub przez okres 36 miesięcy od czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego.
  3. Przysługuje mi prawo do żądania dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia.
  4. Przysługuje mi prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Współadministratorów, określonego szczegółowo w pkt. 1, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  5. Przysługuje mi prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych w celach marketingowych.
  6. W związku z tym, że wyraziłem/am zgodę na przetwarzanie danych osobowych mogę kontaktować się bezpośrednio z Inspektorem Ochrony Danych we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem moich danych osobowych, pod adresem e-mail: iod@drirenaeris.com.

 

.

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij