Trwa ładowanie strony
Kariera Dr Irena Eris,

MANIKIURZYSTKA (Konstancin-Jeziorna)

Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris Konstancin-Jeziorna

Dołącz do naszego zespołu!

Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris w Konstancinie Jeziornie poszukuje kandydatek na stanowisko Manicurzystki.

Miejsce pracy: Konstancin Jeziorna, CH Stara Papiernia

Od kandydatek oczekujemy:

- wykształcenia kierunkowego

- doświadczenia i precyzji w wykonywaniu zabiegów

- umiejętności pracy z frezarką

- wysokiej kultury osobistej

- zaangażowania, punktualności

- gotowości do pracy w weekendy

Oferujemy:

- pracę w renomowanym miejscu

- elastyczne godziny pracy

- atrakcyjne warunki wynagrodzenia

- szkolenia

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Współadministratorem danych osobowych są Dr Irena Eris S.A. ul. Armii Krajowej 12, 05-500 Piaseczno, adres e-mail: biuro.instytuty@drirenaeris.com oraz Symbolique Marzena Bogucka, Jolanta Polak, NIP: 9512338511, Warszawa ul. F.Klimczaka 1, 02-797, adres e-mail: konstancin.zamowienia@instytut.drirenaeris.com

1.    Podanie moich danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy).
2.    Dane będą przechowywane do czasu wycofania przeze mnie zgody na przetwarzanie danych osobowych lub przez okres 36 miesięcy od czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego.
3.    Przysługuje mi prawo do żądania dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia.
4.    Przysługuje mi prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Współadministratorów, określonego szczegółowo w pkt. 1, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
5.    Przysługuje mi prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych w celach marketingowych.
6.    W związku z tym, że wyraziłem/am zgodę na przetwarzanie danych osobowych mogę kontaktować się bezpośrednio z Inspektorem Ochrony Danych we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem moich danych osobowych, pod adresem e-mail: iod@drirenaeris.com.

 

 

 

.

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij