Trwa ładowanie strony
Kariera Dr Irena Eris,

KOSMETYCZKA/KOSMETOLOG (Warszawa-Wilanów)

Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris Warszawa

Poszukujemy:

Kosmetyczki/Kosmetologa - osoby z dyplomem ukończenia studiów wyższych na kierunku Kosmetologia lub z dyplomem 2-letniej szkoły kosmetycznej nadającej tytuł Technika Usług Kosmetycznych.

Miejsce pracy: Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris w Warszawie/Wilanów

Dołącz do naszego zespołu!

Oczekujemy:

- wykształcenia kierunkowego,

- wysokiej kultury osobistej,

- punktualności,

- uprzejmości,

- lojalności,

- zaangażowania,

- dyspozycyjności,

- umiejętności pracy w zespole i otwartości na oczekiwania klientów,

- gotowości do szkoleń i dyspozycyjności czasowej,

- praktyki w zawodzie,

- umiejętności sprzedażowych,

- znajomość języków obcych będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- pracę  na pełen etat w renomowanym miejscu,

- umowa o pracę,

- możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,

- atrakcyjne warunki pracy.

 

Współadministratorem danych osobowych są Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris Sp. z o.o., ul. Puławska 107a, 02-595 Warszawa, adres e-mail: biuro.instytuty@drirenaeris.com oraz Symbolique Marzena Bogucka - Jolanta Polak, NIP: 9512338511, ul.F.Klimczaka 1, 02-797 Warszawa, adres e-mail: Warszawa.Wilanow@instytut.DrIrenaEris.com.

1.Podanie moich danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy).
2.Dane będą przechowywane do czasu wycofania przeze mnie zgody na przetwarzanie danych osobowych lub przez okres 36 miesięcy od czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego.
3.Przysługuje mi prawo do żądania dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia.
4.Przysługuje mi prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Współadministratorów, określonego szczegółowo w pkt. 1, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
5.Przysługuje mi prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych w celach marketingowych.
6.W związku z tym, że wyraziłem/am zgodę na przetwarzanie danych osobowych mogę kontaktować się bezpośrednio z Inspektorem Ochrony Danych we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem moich danych osobowych, pod adresem e-mail: iod@drirenaeris.com.


 

.

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij