Trwa ładowanie strony
Kariera Dr Irena Eris, Polanica Zdrój

Specjalista/Specjalistka ds. Rekrutacji

Dr Irena Eris S.A. Piaseczno

Twój zakres obowiązków:

  • Kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych
  • Rozwój narzędzi rekrutacyjnych
  • Realizacja polityki Employer Brandingu wewnątrz i na zewnątrz organizacji
  • Opieka nad praktykami i stażami
  • Planowanie i realizacja szkoleń dla pracowników
  • Bieżące wsparcie pracy działu

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność budowania dobrych relacji
  • Proaktywność i otwartość na zmiany
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

W zamian oferujemy:

  • Stabilną pracę w nowoczesnej firmie produkcyjnej
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Liczne benefity pozapłacowe, m.in. opiekę medyczną, pakiet sportowy, dodatkowe ubezpieczenie, świadczenia socjalne
  • Dofinansowanie do posiłków w firmowym bufecie
  • Zniżki na produkty i usługi