Trwa ładowanie strony
Kariera Dr Irena Eris,

LEKARZ DERMATOLOG/LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ (SOPOT)

Kosmetyczny Instytut SOPOT

Miejsce pracy: Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris Sopot

Współadministratorami danych osobowych są Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris Sp. z o.o., ul. Puławska 107a, 02-595 Warszawa, adres e-mail: biuro.instytuty@drirenaeris.com oraz INSTYTUT PIĘKNA KG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMADYTOWA 81-759 Sopot, ul. Grunwaldzka nr 12-16, adres e-mail: prezes@ipkg.pl

  1. Podanie moich danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy).
  2. Dane będą przechowywane do czasu wycofania przeze mnie zgody na przetwarzanie danych osobowych lub przez okres 36 miesięcy od czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego.
  3. Przysługuje mi prawo do żądania dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia.
  4. Przysługuje mi prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Współadministratorów, określonego szczegółowo w pkt. 1, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  5. Przysługuje mi prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych w celach marketingowych.
  6. W związku z tym, że wyraziłem/am zgodę na przetwarzanie danych osobowych mogę kontaktować się bezpośrednio z Inspektorem Ochrony Danych we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem moich danych osobowych, pod adresem e-mail: iod@drirenaeris.com.
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie zabiegów z zakresu dermatologii kosmetycznej :
Od kandydatów oczekujemy:
• wykształcenia wyższego medycznego,
• potwierdzonych certyfikatami umiejętności wykonywania zabiegów,
• wysokiej kultury osobistej,
• uczciwości i lojalności,
• zaangażowania,
• punktualności
 

 

.

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij