Trwa ładowanie strony
Kariera Dr Irena Eris,

Specjalista ds. Zakupów

Dr Irena Eris S.A. Dział Zakupów Piaseczno

Główne obowiązki:

  • przygotowywanie zapytań ofertowych u dostawców polskich i zagranicznych
  • negocjowanie cen i warunków współpracy z dostawcami
  • bieżącą kontrola zamówień
  • organizowanie usług dodatkowych (transportu, ubezpieczenia)
  • sporządzanie analiz i raportów w zakresie cen i kosztów towarów

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomości obsługi zamówień i organizacji dostaw
  • znajomości systemów zintegrowanych typu MRP
  • dobrej znajomość języka angielskiego
  • wysokich umiejętności komunikacyjne i analityczne

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Zniżki na produkty i usługi firmowe
  • Praca w stabilnej firmie
  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów
  • Parking dla pracowników
  • Dofinansowanie do posiłków